Vila u moře ve Španělsku, 6.400.000 € EUR

Nejexkluzivnější nově postavená vila v Marbelle

Sofistikované 4 samostatně stojící vily se nacházejí v prestižní urbanizaci na Zlaté míli – klubu Lomas de Marbella.

Je to jedna z nejoblíbenějších luxusních rezidenčních oblastí v Marbelle, která si zachovává svůj elegantní a originální vzhled, s prostornými a dokonalými zelenými plochami, 24hodinovou ostrahou, kvalitou života a architekturou.

Urbanizace se nachází 10 minut od centra Marbelly, 40 km od mezinárodního letiště Malaga, 50 km od stanice AVE a 85 km od letiště Gibraltar.

Jeho poloha severně od Zlaté míle, před Puente Romano a poblíž Královské mešity s působivou andaluskou arabskou architekturou, z něj dělá privilegovanou oblast.

Tato urbanizace vítá všechny druhy místních a mezinárodních celebrit, španělské šlechty a evropské elity, což je velmi exkluzivní urbanizace s nejdražšími vilami a vilami v oblasti.

Na druhou stranu se urbanizace blíží bájnému 5* hotelu, restauracím s hvězdičkami Michelin, četným golfovým hřištím a mezinárodním školám, Marbelle a Puerto Banu’s. Široká škála módních butiků, restaurací a nočního života.

Krása, elegance a pohodlí charakterizují tyto jižně orientované vily, klasického i moderního vzhledu, s vynikajícími kvalitami a výjimečnými materiály.

Každá vila má vyvýšenou polohu, která spolu se svou orientací nabízí krásný výhled jak na moře, tak na horu La Concha.

Vyhřívaný bazén se slanou vodou má krytou i nekrytou terasu a stylovou houpací síť, která vás zve užít si dobré počasí v Marbelle s rodinou a přáteli a také soukromí na pozemku.

Každá vila má zahradu, která ji obklopuje, se zelenými plochami a zdobená různými květinovými rostlinami a palmami, které dodávají barvu a pohyb.

Při vstupu do vily je velmi prostorné venkovní parkoviště zdobené vodní fontánou, která dodává vchodu elegantní nádech a charakter.

Vila je dobře dispozičně dimenzována, rozkládá se na 3 podlažích a má solárium, aby vytvořila nádherně vkusnou rezidenci s 5 ložnicemi a mnoha zábavnými prostory.

Přístup do vily je působivý díky dvojité výšce stropu a velkým současným pilířům. Vstup do vily má hlavní patro velký prostor rozdělený do několika částí, z nichž jedna je s velkým krbem, jídelnou a obývací částí.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: